Dotacje na efektywność energetyczną w Trójmieście

 

Aktualności

 

Wszystkich Państwa zainteresowanych skorzystaniem z oferty naszego Pomorskiego Centrum Termomodernizacji zachęcamy do regularnego śledzenia działu z aktualnościami. Umieszczamy w nim nie tylko informacje dotyczące oferowanych usług, ale również informujemy o bieżących wydarzeniach branżowych oraz z życia firmy. Głównym przedmiotem naszej działalności jest opracowywanie analiz technicznych w zakresie poprawy efektywności energetycznej, w szczególności audytów energetycznych i remontowych oraz audytów efektywności energetycznej. Nie czekajcie i już dzisiaj sprawdźcie, dlaczego warto nam zaufać!

 
Efektywność energetyczna

Dotacje unijne w ramach perspektywy budżetowej 2014-2020 realizowane są w ramach poszczególnych RPO oraz projektów krajowych, zatem można już pokusić się o częściową chociaż ocenę ich wdrażenia i efektów. W przypadku konkursów związanych z efektywnością energetyczną, czyli przedmiotem działalności audytorskiej PCT, można mieć niestety sporo uwag co do założeń programowych, regulaminów i przede wszystkim wymagań dotyczących wymagań minimalnych oraz wskaźników projektu, no i wymaganych obligatoryjnie AUDYTÓW ENERGETYCZNYCH.

Czytaj więcej...
Efektywność energetyczna

W dniu 3.10.2017 pojawił sie najświeższy komunikat BGK dotyczący stanu środków na Funduszu Termomodernizacji i Remontów - BGK posiada w dalszym ciągu środki na premie termomodernizacyjne, remontowe i kompensacyjne, w związku z czym wnioski kredytowe są przyjmowane w sposób ciągły.

Czytaj więcej...
Ogólne

Szanowni Państwo

 

Niniejszym informujemy, iż PCT zmienia adres siedziby oraz biura firmy. Nowy adres siedziby spółki oraz adres korespondencyjny to:

 

POMORSKIE CENTRUM TERMOMODERNIZACJI

Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa

ul. Subisława 28

80-354 Gdańsk

Czytaj więcej...
Efektywność energetyczna

Coraz bliżej jest do uruchomienia dotacji unijnych w ramach nowej perspektywy na lata 2014-2020, chociaż w dalszym ciągu brak jest podstawowych informacji na temat dokumentacji jaka będzie potrzebna przy aplikowaniu o dotacje czy inne preferencyjne mechanizmy dofinansowania inwestycji. W przypadku działań związanych z poprawą efektywności energetycznej pewne jest że trzeba będzie wykonać audyt. Pytanie jest - JAKI AUDYT?

Czytaj więcej...

Nie trać czasu na samodzielne szukanie informacji z zakresu termomodernizacji, efektywności energetycznej, inteligentnych systemów oświetlenia

Zapisz się do darmowego newslettera PCT