Dotacje na efektywność energetyczną w Trójmieście

 

Aktualności

 

Wszystkich Państwa zainteresowanych skorzystaniem z oferty naszego Pomorskiego Centrum Termomodernizacji zachęcamy do regularnego śledzenia działu z aktualnościami. Umieszczamy w nim nie tylko informacje dotyczące oferowanych usług, ale również informujemy o bieżących wydarzeniach branżowych oraz z życia firmy. Głównym przedmiotem naszej działalności jest opracowywanie analiz technicznych w zakresie poprawy efektywności energetycznej, w szczególności audytów energetycznych i remontowych oraz audytów efektywności energetycznej. Nie czekajcie i już dzisiaj sprawdźcie, dlaczego warto nam zaufać!

 
Efektywność energetyczna

W dniu 3.10.2017 pojawił sie najświeższy komunikat BGK dotyczący stanu środków na Funduszu Termomodernizacji i Remontów - BGK posiada w dalszym ciągu środki na premie termomodernizacyjne, remontowe i kompensacyjne, w związku z czym wnioski kredytowe są przyjmowane w sposób ciągły.

Ostatni komunikat BGK na ten temat został opublikowany w dn. 3.10.2017 i zgodnie z jego treścią stan środków na dzień 2.10.2017 wynosił odpowiednio:

  • premie termomodernizacyjne:      19,6 mln zł
  • premie remontowe:                         8,3 mln zł
  • premie kompensacyjne:                  7,3 mln zł

Jak widać srodki na premie remontowe są bliskie wyczerpania, dlatego też warto jest jak najszybciej składać wnioski kredytowe. Nie wiadomo kiedy i w jakim trybie fundusz będzie dodatkowo zasilony srodkami.

 

Zapraszamy do kontaktu z PCT.

 

Nie trać czasu na samodzielne szukanie informacji z zakresu termomodernizacji, efektywności energetycznej, inteligentnych systemów oświetlenia

Zapisz się do darmowego newslettera PCT