Dotacje na efektywność energetyczną w Trójmieście

 

Aktualności

 

Wszystkich Państwa zainteresowanych skorzystaniem z oferty naszego Pomorskiego Centrum Termomodernizacji zachęcamy do regularnego śledzenia działu z aktualnościami. Umieszczamy w nim nie tylko informacje dotyczące oferowanych usług, ale również informujemy o bieżących wydarzeniach branżowych oraz z życia firmy. Głównym przedmiotem naszej działalności jest opracowywanie analiz technicznych w zakresie poprawy efektywności energetycznej, w szczególności audytów energetycznych i remontowych oraz audytów efektywności energetycznej. Nie czekajcie i już dzisiaj sprawdźcie, dlaczego warto nam zaufać!

 
Ogólne

Szanowni Państwo

 

Niniejszym informujemy, iż PCT zmienia adres siedziby oraz biura firmy. Nowy adres siedziby spółki oraz adres korespondencyjny to:

 

POMORSKIE CENTRUM TERMOMODERNIZACJI

Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa

ul. Subisława 28

80-354 Gdańsk

 

Nowa siedziba firmy i biuro uruchomione zostało na gdańskim osiedlu Żabianka. 

Prosimy Państwa o kierowanie wszelkiej korespondencji na nowy adres.

Dotychczasowy adres korespondencyjny (skrytka pocztowa na poczcie w Chwaszczynie) zostanie zamknięty począwszy od 1 lipca 2016 r.

 

Jednocześnie informujemy iż zamknięciu ulegnie rachunek bankowy w Getin Noble Bank SA, w związku z czym prosimy o zwrócenie uwagi na informacje dotyczace tej kwestii na fakturach i uwzględnienie zmian w swoich systemach bankowych.

Podstawowy rachunek bankowy PCT to:

Bank Ochrony Środowiska SA

nr 63 1540 1098 2109 5554 4605 0001

 

Pozostałe dane firmy, t.j. NIP, REGO, KRS, numery telefonów oraz adresy poczty elektronicznej pozostają bez zmian.

 

Z poważaniem

Tomasz Wróbel

Nie trać czasu na samodzielne szukanie informacji z zakresu termomodernizacji, efektywności energetycznej, inteligentnych systemów oświetlenia

Zapisz się do darmowego newslettera PCT