Efektywność energetyczna

Najtańsza energia na świecie to energia oszczędzona

Efektywność energetyczna budynków i przedsiębiorstw

 

Oferta Pomorskiego Centrum Termomodernizacji została przygotowana w taki sposób, aby umożliwić Państwu łatwiejsze oszczędzanie energii zużywanej w procesie eksploatacji budynków. Dodatkowo posiadamy wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy z zakresu pozyskiwania dotacji na efektywność energetyczną. To, co odróżnia nas od stale rosnącej konkurencji, to wieloletnie doświadczenie i kompleksowość usług. Jeszcze przed rozpoczęciem współpracy dokładnie ustalimy z Państwem zakres wykonywanych prac oraz przedstawimy wstępny kosztorys.

 

Zakres świadczonych usług

Wykonywanie kompleksowych audytów

image uslugi1

Zajmujemy się wykonywaniem audytów energetycznych oraz audytów remontowych budynków. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również  usługi związane z przeprowadzaniem audytów efektywności energetycznej i ekologicznej, a także wszelkie inne opracowania o charakterze biznesplanów techniczno–ekonomicznych z zakresu szeroko rozumianej efektywności energetycznej. Dzięki naszym działaniom audytowym otrzymają Państwo rzetelnie przygotowane informacje na temat istniejącego zużycia energii w budynku lub zespole budynków a także spodziewanych efektów planowanych inwestycji poprawiających efektywność energetyczną, dzięki czemu podjęcie decyzji inwestycyjnej będzie bardziej świadome. Zapraszamy!

Przeprowadzanie specjalistycznych badań technicznych

image uslugi2

Wykonujemy badania termowizyjne pozwalające ocenić faktyczny stan przegród i instalacji w budynkach w zakresie izolacyjności termicznej oraz występowania różnego rodzaju mostków termicznych

Wykonywanie dokumentacji aplikacyjnej

image uslugi3

Zajmujemy się przygotowywaniem dokumentacji aplikacyjnych oraz pośredniczymy w uzyskaniu możliwych źródeł finansowania i dofinansowania przedsięwzięć zmierzających do racjonalizacji zużycia energii, a co za tym idzie oszczędności eksploatacyjnych. Opracowujemy raporty z monitoringu efektów przedsięwzięć poprawiających efektywność energetyczną, w tym przedsięwzięć termomodernizacyjnych (np. na potrzeby GIS).

Efektywność energetyczna - Załączniki

 

Nie trać czasu na samodzielne szukanie informacji z zakresu termomodernizacji, efektywności energetycznej, inteligentnych systemów oświetlenia

Zapisz się do darmowego newslettera PCT